skip to Main Content

В центрі Любашівської ОТГ з’явиться спортивний майданчик

У Любашівській ОТГ на Одещині, на території навчально-виховного комплексу у центрі громади розпочалося будівництво багатофункціонального спортивного майданчику.

Як повідомили в громаді, комплекс робіт включає облаштування поля для міні-футболу розмірами 20 на 40 метрів із штучним газоном, бігові доріжки, баскетбольний та волейбольний майданчики з гумовим покриттям, дитячий майданчик зі спортивним обладнанням.

На новому спортивному майданчику проводитимуться уроки фізкультури для учнів гімназії, тренуватимуться вихованці місцевої спортивної школи, а також всі охочі.

За словами директора НВК «ЗОШ I-III ступенів-гімназія» Веніаміна Коломійченка, будівництво проводиться на місці старого стадіону, який давно потребував модернізації.

Будівництво здійснюється за рахунок співфінансування з обласного, районного та місцевого бюджетів.

Нагадаємо, що перші вибори в ОТГ відбулися у квітні цього року.

Back To Top