skip to Main Content

У Коноплянській ОТГ налагоджено безкоштовне харчування понад 700 учнів

Коноплянська ОТГ – єдина в Одеській області забезпечує безкоштовне харчування всіх школярів.

Як нагадує громада, у січні 2018 року на 13-й позачерговій сесії Коноплянської сільської ради депутати громади одноголосно підтримали ініціативу сільського голови Олександра Волошина щодо безкоштовного харчування учнів громади. Задля цього було здійснено об’їзд всіх шкіл, визначені основні проблемні питання роботи шкільних їдалень, переглянуто технологічні карти страв, примірні двотижневі меню, закуплено тарілки, виделки, чашки, дошки для нарізання, каструлі, контейнери для зберігання продуктів, кошики для хліба, плити електричні, холодильники, морозильні камери, духовки електричні, м’ясорубки, електробойлери та інший необхідний посуд, інвентар та обладнання на загальну суму понад 356 тисяч гривень.

У 2018-2019 навчальному році 723 учні навчальних закладів ОТГ отримують безкоштовне гаряче харчування за рахунок бюджету Коноплянської сільської ради. Щоденно близько 7700-7900 гривень використовується на придбання продуктів для шкіл сільської ради.

“Безкоштовне повноцінне харчування дітей у закладах освіти позитивно впливає на здоров’я учнів та забезпечує можливість організації змістовного дозвілля в позаурочний час”, – впевнені в громаді.

Back To Top