У новий рік – з новою технікою: що придбали ОТГ Одещини за рахунок інфраструктурної субвенції
Наприкінці 2018 року - на початку 2019 відразу кілька об'єднаних територіальних громад Одеської області отримали нову спецтехніку для своїх комунальних підприємств, яку вони придбали за рахунок державної інфраструктурної субвенції. Як…
