У четвер, 28 липня, Професор Ґеорґ Мільбрадт, спеціальний посланник уряду Федеративної Республіки Німеччина з питань…
Цікавий досвід Березівської міської ради щодо збору й утилізації сухого листя
Цікавий досвід Березівської міської ради щодо збору й утилізації сухого листя.
Як розповідає голова громади Валерій Григораш, у Березівській ТГ уникають паління сухостою, яке призводить до забруднення повітря та проблем зі здоров’ям у жителів.
“Зазначу, що в цьому році є позитивний результат – дійсно набагато зменшилися випадки паління листя. Але ми і надалі працюємо в даному напрямку та удосконалюємо роботу. Нещодавно придбали компактний садовий пилосос, завдяки якому можна зробити більше роботи за менший час, а головне – раціонально використовувати трудові ресурси”, – розповів очільник громади.


