skip to Main Content

Для представників 18 ОТГ Одещини проведено онлайн консультацію

22 квітня представники Одеського регіонального офісу Програми “U-LEAD з Європою” провели чергову онлайн консультацію з фінансових, кадрових та організаційних питань для працівників ОТГ Одещини. Цього разу до заходу долучились 39 представників із 18 об’єднаних громад.

Питання, що обговорювались під час заходу, були присвячені новаціям у законодавстві, зокрема, що стосуються змін до Бюджетного та Податкового кодексів, Кодексу законів про працю України, Законів “Про Державний бюджет України на 2020 рік” та “Про місцеве самоврядування в Україні” тощо. Більшість цих змін розглядалися виходячи з норм, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

Зокрема, учасників та учасниць цікавили зміни у порядку формування фонду оплати праці працівників бюджетних установ, які переведені на дистанційну (надомну) роботу, питання їх табелювання та оформлення первинних документів обліку та звітності.

Значну увагу радниця Одеського регіонального офісу з питань місцевих фінансів Олеся Голинська приділила перспективам середньострокового планування  та прогнозування в бюджетному процесі.

Посилаючись на інформаційне джерело – сайт Міністерства фінансів  України, –  вона висловила впевненість, що бюджетний процес 2021 – 2023 років все ж таки матиме риси довгострокових індикативних прогнозів. Відповідаючи на запитання учасників, радниця роз’яснила порядок фінансування медичних закладів вторинного рівня та підкреслила, що групи медичної допомоги, які включені в договори НСЗУ такими медичними закладами, надаватимуться за рахунок програми медичних гарантій та фінансуватимуться за рахунок коштів Державного бюджету України. Визначено напрямки, за якими бюджети ОТГ можуть надавати фінансову підримку НКП (ЗОЗ), власниками яких є об’єднання територіальних громад району.

Радниця регіонального офісу Оксана Гуненкова допомагала розібратись в особливостях організації роботи місцевих рад в умовах карантину. Зокрема, обговорили можливості проведення пленарних засідань сільських, селищних та міських рад, а також їх виконавчих комітетів шляхом дистанційних засідань, використання гнучкого режиму робочого часу працівників.

Крім цього, учасників заходу цікавило утворення нових структурних підрозділів у складі виконавчих органів рад та деякі проблемні питання оформлення трудових відносин, зокрема у сфері освіти.

Back To Top