16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Для представників ОТГ Одещини відбувся тренінг щодо роботи з проектами
28-29 вересня в Одеському ЦРМС було проведено тренінг для представників ОТГ – проектних менеджерів на тему: “Результативність та сталість проекту, планування заходів”. У заході, який провів експерт з питань регіонального розвитку Віктор Бондарук, взяли участь представники об’єднаних територіальних громад Одеської області – як тих, які функціонують вже близько двох років, так і тих, що були створені нещодавно.
Це вже третій тренінг із серії, організованої ЦРМС, у такому складі.



