skip to Main Content

Для представників ОТГ Одещини відбувся тренінг щодо роботи з проектами

28-29 вересня в Одеському ЦРМС було проведено тренінг для представників ОТГ – проектних менеджерів на тему: “Результативність та сталість проекту, планування заходів”. У заході, який провів експерт з питань регіонального розвитку Віктор Бондарук, взяли участь представники об’єднаних територіальних громад Одеської області – як тих, які функціонують вже близько двох років, так і тих, що були створені нещодавно.

Це вже третій тренінг із серії, організованої ЦРМС,  у такому складі.

22140689_1401754289946146_2001016281_o

22095543_1401754279946147_1788445699_o (1)

 

Back To Top