16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Радники Одеського ЦРМС провели низку консультацій для органів місцевого самоврядування
Протягом вересня Одеським Центром розвитку місцевого самоврядування проводилась активна робота з надання методичної допомоги працівникам виконавчих органів об’єднаних громад.
Зокрема, радниками Центру Лесею Голинською та Оксаною Гуненковою було проведено інформаційно-консультативні виїзди до Красносільської, Розквітівської, Новокалчівської сільських та Великомихайлівської селищної рад 18, 22, 25 та 27 вересня.
Під час цих зустрічей радники знайомились з особливостями формування виконавчих органів зазначених рад та налагодженням роботи старост, зі станом організації бюджетного процесу, формуванням і виконанням дохідної та видаткової частин місцевих бюджетів, дотриманням фінансової дисципліни, наданням адміністративних послуг тощо.
У свою чергу посадові особи органів місцевого самоврядування у невимушеній обстановці могли ставити різні питання, що їх турбують, та отримувати відповідні роз’яснення на конкретних прикладах.
Усі учасники зустрічей одноголосно відмітили значний корисний ефект від проведених заходів. Директор Центру Юлія Молодожен, яка взяла участь у виїзді до Великомихайлівської громади, запросила працівників органів місцевого самоврядування взяти участь у тематичних тренінгах, які за планом роботи Одеського ЦРМС будуть проводитись експертами Центру у жовтні поточного року.




