skip to Main Content

Радники Одеського ЦРМС провели низку консультацій для органів місцевого самоврядування

Протягом вересня Одеським Центром розвитку місцевого самоврядування проводилась активна робота з надання методичної допомоги працівникам виконавчих органів об’єднаних громад.

Зокрема, радниками Центру Лесею Голинською та Оксаною Гуненковою було проведено інформаційно-консультативні виїзди до Красносільської, Розквітівської, Новокалчівської сільських та Великомихайлівської селищної рад 18, 22, 25 та 27 вересня.

22243843_942264169245427_1835235138_o

Під час цих зустрічей радники знайомились з особливостями формування виконавчих органів зазначених рад та налагодженням роботи старост, зі станом організації бюджетного процесу, формуванням і виконанням дохідної та видаткової частин місцевих бюджетів, дотриманням фінансової дисципліни, наданням адміністративних послуг тощо.

22279315_942264182578759_1386170753_o

У свою чергу посадові особи органів місцевого самоврядування у невимушеній обстановці могли ставити різні питання, що їх турбують, та отримувати відповідні роз’яснення на конкретних прикладах.

Усі учасники зустрічей одноголосно відмітили значний корисний ефект від проведених заходів. Директор Центру Юлія Молодожен, яка взяла участь у виїзді до Великомихайлівської громади, запросила працівників органів місцевого самоврядування взяти участь у тематичних тренінгах, які за планом роботи Одеського ЦРМС будуть проводитись експертами Центру у жовтні поточного року.

22251246_942264282578749_1397323105_o

Back To Top