16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Для старост ОТГ Одещини провели навчальний семінар
22 травня в Одеському Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеному за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, було проведено семінар для старост об’єднаних територіальних громад.
Під час заходу обговорювали підходи до організації роботи старост, їх участі у розробці проекту місцевого бюджету, зокрема, в частині фінансування програм, що реалізуються на території відповідного старостинського округу, їх ролі у покращенні рівня обслуговування населення, благоустрою населених пунктів та зміцнення фінансової спроможності громад.
Учасники семінару активно ділились своїм досвідом, оскільки, в рамках однакових загальних положень, закріплених законодавством з цих питань, у органів місцевого самоврядування є можливість по різному організувати зазначену роботу в залежності від наявних у різних громадах умов, ресурсів та потреб.
Старост також хвилювали питання перспектив подальшого розвитку процесів децентралізації в Україні, особливо у сучасних реаліях, пов’язаних з важливими виборчими процесами. Учасники заходу наголошували на необхідності продовження реформ та висловлювали свою готовність до їх активного впровадження на місцях.



