16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Лідери Саратського району навчалися комунікаціям і командній роботі
22 травня директор і радник з питань комунікації Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, провели для представників Саратського району тренінг «Лідери і лідерство в ОМС: як надихати та знаходити консенсус». У заході взяли участь депутати місцевих рад, представники органів виконавчої влади, громадські діячі, працівники сфер культури й освіти.
Під час навчального заходу його учасники отримали теоретичні знання про теорії лідерських ролей, правила створення команди й ефект від залучення команди у процес створення ідей, ознайомилися з концепцією Shared Leadership та стилем лідерства servant leadership. На тренінгу учасники обговорили, якими якостями має володіти лідер, чим відрізняється лідер-демократ від лідера-автократа, чи можлива команда без лідера, поділилися досвідом роботи в колективах та визначили, хто може біти лідерами громадської думки.
Під час практичних вправ, які мали інтерактивний характер, учасники тренінгу опрацювали принципи ефективної командної роботи та техніку групових обговорень і прийняття групових рішень. Наприклад, команди працювали над зображенням свого бачення ідеального колективу, а потім вчилися командній роботі під час імітації налагодження виробництва капелюхів.

” Ми такі різні: депутати, фейсбучні блогери та адміни, майбутні й нинішні керівники, просто цікаві люди. Але нам класно працювати разом! Дякуємо за тренінг”, – подякувала голова громадської ради при Саратській РДА Вікторія Іожица.








