У четвер, 28 липня, Професор Ґеорґ Мільбрадт, спеціальний посланник уряду Федеративної Республіки Німеччина з питань…
Дві ОТГ Одещини отримали автомобілі для медамбулаторій
Дві сільські амбулаторії в об’єднаних громадах Одещини отримали службовий автотранспорт для медпрацівників.
Як повідомляє Одеський регіональний офіс Програми “U-LEAD з Європою”, автівки отримали КНП “Грибівська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини” Дальницької ОТГ та КНП “Авангардівська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини”.
Автомобілі марки «Renault Duster» було закуплено на умовах співфінансування, зокрема левова частина коштів – субвенція з державного бюджету на розвиток системи охорони здоров’я в сільській місцевості та залишок з місцевого бюджету.
Вартість одного авто складає 456 тисяч гривень. На легкових медичних автомобілях лікарі зможуть дістатися до пацієнтів у будь-який населений пункт, провести виїзний прийом, проконсультувати, обстежити пацієнта, попередити можливі ускладнення чи захворюваності.

