skip to Main Content

Дві ОТГ Одещини отримали автомобілі для медамбулаторій

Дві сільські амбулаторії в об’єднаних громадах Одещини отримали службовий автотранспорт для медпрацівників.

Як повідомляє Одеський регіональний офіс Програми “U-LEAD з Європою”, автівки отримали КНП “Грибівська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини” Дальницької ОТГ та КНП “Авангардівська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини”.

Автомобілі марки «Renault Duster» було закуплено на умовах співфінансування, зокрема левова частина коштів – субвенція з державного бюджету на розвиток системи охорони здоров’я в сільській місцевості та залишок з місцевого бюджету. 

Вартість одного авто складає 456 тисяч гривень. На легкових медичних автомобілях лікарі зможуть дістатися до пацієнтів у будь-який населений пункт, провести виїзний прийом, проконсультувати, обстежити пацієнта, попередити можливі ускладнення чи захворюваності.

Back To Top