skip to Main Content

У Визирській ОТГ запрацював новий автобусний маршрут

У Визирській об’єднаній громаді, що в Лиманському районі, запрацював новий автобусний маршрут.
Про це повідомляє Одеський регіональний офіс Програми “U-LEAD з Європою”.

Маршрут з’єднує Любопільський та Першотравневий старостинські округи та доставляє пасажирів до Одеси. Працює тричі на тиждень: по вівторках, суботах і неділях.

Як розповів в.о. старости Любопільського старостинського округу Олександр Рембач, мешканці давно просили про такий маршрут, оскільки дістатися з віддалених сіл було непросто. Тепер автобус проходить через обидва села округу: Любопіль і Ранжеве, – і замість 2-3 годин, як це було раніше, пасажири дістаються місця призначення за годину.

Крім того, автобус перевозить безкоштовно представників пільгових категорій: кошти перевізнику буде компенсувати громада

Back To Top