16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Директор Одеського ЦРМС надала консультації Таїровській ОТГ
Юлія Молодожен, директор Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, відвідала з робочим візитом Таїровську об’єднану громаду, утворену наприкінці 2017 року. Під час зустрічі вона обговорила з депутатами і керівництвом громади питання функціонування ОТГ та розподілу бюджетних коштів.

Представники об’єднаної громади дізналися про особливості вирішення кадрових питань в процесі реорганізації сільради та формування структури виконавчих органів.
Нагадаємо, що перші вибори в Таїровській ОТГ відбулися в грудні 2017 року, але через судові позови понад рік громада лишалася без очільника та без бюджету ОТГ, і лише нещодавно бюджет було прийнято, а голова приступив до виконання обов’язків.

