skip to Main Content

Відбулася робоча поїздка директора ОЦРМС до Білгорода-Дністровського

Юлія Молодожен, директор Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, відвідала з робочим візитом місто обласного значення Білгород-Дністровський. Під час зустрічі було обговорено методику приєднання громад до міст обласного значення, функціонування міських ОТГ та розподілу бюджетних коштів.

Back To Top