skip to Main Content

Директор Одеського ЦРМС взяла участь у заходах за участю міжнародних партнерів

17- 18 травня директор Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, Юлія Молодожен взяла участь у низці заходів за міжнародної участі.

17 травня директори ЦРМС та керівництво Програми U-LEAD взяли участь у конференції GIZ «Діємо разом: партнерство та діалог», під час якої стали учасниками панельної дискусії «Створюємо майбутнє разом» та подіумної дискусії «Ідеї про німецько-українське співробітництво».

Учасники дискусії, серед яких були представники Deutsche Gesellschaft fur internationale Zusammenarbeit (Сабіна Мюллер, Крістофер Байєр), парламентський держсекретар Федерального міністерства економічного розвитку і співробітництва (Марія Флаксбарт), керівник координаційної групи ЄС з підтримки України (Пітер Вагнер), спеціальний уповноважений федерального уряду у справах побудови нової структури державного управління та децентралізації України професор Георг Мільбрадт, депутат Європарламенту Ребекка Хармс проаналізувати попередню співпрацю України та Німеччини та обговорили плани на майбутнє.

18 травня в Домі децентралізації Беренд де Грот, керівник програм співробітництва Представництва ЄС в Україні, зустрівся з директорами Центрів розвитку місцевого самоврядування, створених за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Він описав весь обсяг підтримки ЄС для України, що становить щороку близько 200 млн євро, і закликав директорів ЦРМС – які є “Паном/Пані Європою у своїх областях”, як висловився Беренд де Грот, – інформувати громадськість про можливості, надані завдяки європейській допомозі. Зустріч відбулася напередодні Дня Європи.

32914977_168858507129168_1173019765413773312_n

Back To Top