skip to Main Content

Директор Одеського ЦРМС взяла участь у роботі комісії з відбору інвестиційних програм

17 липня директор Одеського ЦРМС Юлія Молодожен взяла участь у засіданні регіональної комісії з оцінки та попереднього відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР.

На розгляд комісії надійшли проекти, які стосуються енергоефективності, від 17 претендентів. Переважно проекти були орієнтовані на підвищення енергоефективності об’єктів соціальної інфраструктури – шкіл, дитсадків, НВК.

За попередніми результатами розгляду поданих проектів було відібрано для подальшого проходження шість, які повністю відповідають умовам конкурсу. Таким чином, до фіналу вийшло 6 проектів. Переможці будуть відібрані на наступному засіданні регіональної комісії.

Back To Top