16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Директор Одеського ЦРМС взяла участь у всеукраїнському форумі з питань децентралізації
20 липня директор Одеського ЦРМС Юлія Молодожен взяла участь у Форумі “Децентралізація – основа формування нової системи управління та місцевого розвитку” за участі прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.
Під час форуму були окреслені основні досягнення реформи та плани уряду на найближчу перспективу.
Зокрема, глава уряду повідомив, що наразі готується рішення про оцінку управління регіонами з огляду формування територіальних громад і підтримав пропозицію надання соціальної субвенції об’єднаним територіальним громадам, здатним ефективно використати ресурс.
«Дуже важливо, щоб створена громада була самодостатньою – і по території, і по кількісному складу. Тоді будуть мати достатньо коштів, повноважень, щоб побудувати якісні послуги в освіті, охороні здоров’я, сформувати якісну інфраструктуру, зробити інвестиції в культуру, місцевий економічний розвиток, – сказав Володимир Гройсман. – Процес об’єднання має пришвидшитися, але тільки шляхом діалогу, роз’яснення, дискусією і переконанням. Ви побачите одразу результати».

