skip to Main Content

Директор Одеського ЦРМС здійснила робочу поїздку до Овідіопольського району

Директор Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування Юлія Молодожен 4 жовтня відвідала в рамках робочої поїздки Овідіопольський район, де провела зустріч з Овідіопольським селищним головою Лідією Савельєвою з питань створення Овідіопольської об’єднаної громади.

Овідіопольська селищна рада надіслала у цьому році запрошення сільским радам щодо створення об’єднаної громади, але отримала згоду тільки від Калаглійської сільської ради. Разом вони розпочали процедуру об’єдання згідно із законом і дійшли до процедури отримання висновку обласної державної адміністрації. Наразі обласна адміністрація повернула документи на доопрацювання.

Також у цей день директор Одеського ЦРМС взяла участь у судовому засіданні  Овідіопольського районного суду, де відбувся  розгляд позову до Прилиманської сільської ради, яка об’єднується і виходить на вибори з Авангардівською селищною радою. Зміст позову полягав у скасуванні рішення Прилиманської сілської ради, яке стосувалося процедури об’єдання.
Під час судового засідання позивач не з’явивися, через що суд оголосив перерву і призначив чергове судове засідання на 6 грудня.
Back To Top