skip to Main Content

Директор Офісу реформ взяла участь у селекторній нараді Мінрегіонбуду з питань децентралізації

У п’ятницю, 1 липня, директор Офісу реформ Юлія Молодожен  взяла участь у селекторній нараді Мінрегіонбуду з заступниками голів ОДА, координаторами регіональних офісів реформ та представниками Асоціації міст України з актуальних питань організації заходів щодо децентралізації та реформування місцевого самоврядування.

Обговрювалися питання функціонування новостворених структур за підтримки ОДА, доопрацювання перспективних планів та формування спроможних громад, запровадження Асоціацією міст України Децентралізаційного марафону.

Back To Top