skip to Main Content

Робоча група заслухала пропозиції Ананьївського, Любашівського, Кодимського і Савранського районів щодо створення громад

Сьогодні, 30 червня, відбулися чергові консультації обласної робочої групи з представниками Ананьївського, Любашівського, Кодимського та Савранського районів.

З представниками Ананьївського району учасники спільної робочої групи  обговорювали можливості створення однієї – Ананьївської або двох – Ананьївської та Долинської громад.

Любашівський район визначився з конфігурацією трьох громад – Любашівська, Троїцька та Зеленогірська.

13551199_703023426502837_690035236_n

Кодимський район запропонував конфігурацію “один район – одна громада”, але депутат обласної ради висловив думку щодо створення двох або трьох громад.

13576571_703023739836139_1050432000_n

Савранський район також запропонував відобразити у перспективному плані одну Савранську об’єднану громаду.

Back To Top