16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Робоча група заслухала пропозиції Ананьївського, Любашівського, Кодимського і Савранського районів щодо створення громад
Сьогодні, 30 червня, відбулися чергові консультації обласної робочої групи з представниками Ананьївського, Любашівського, Кодимського та Савранського районів.
З представниками Ананьївського району учасники спільної робочої групи обговорювали можливості створення однієї – Ананьївської або двох – Ананьївської та Долинської громад.
Любашівський район визначився з конфігурацією трьох громад – Любашівська, Троїцька та Зеленогірська.

Кодимський район запропонував конфігурацію “один район – одна громада”, але депутат обласної ради висловив думку щодо створення двох або трьох громад.

Савранський район також запропонував відобразити у перспективному плані одну Савранську об’єднану громаду.

