skip to Main Content

Відбулися консультації з представниками Балтського і Подільського районів

Сьогодні, 29 червня, відбулися  чергові консультації  з представниками влади районів та міст області. За графіком робоча група очікувала на представників міста Одеси, Балтського та Подільського (Котовського) районів.

Однак представники міста Одеси не прийшли, тому їх позицію щодо бажання об’єднатися  представники робочої групи не почули.

Балтський район запропонував створити, крім існуючої Балтської громади,  ще одну – Піщанську сільську громаду.

Подільський (Котовський) район виступив з різними пропозиціями: місто Подільськ (Котовськ) хоче приєднати до себе 6 найближчих сільських рад, а представники районної влади не зійшлися в думках щодо створення однієї громади в районі або декількох.

Back To Top