skip to Main Content

Директор Офісу реформ взяла участь у колегії департаменту фінансів Одеської ОДА

У четвер, 23 червня, директор Офісу реформ Юлія Молодожен взяла участь у засіданні колегії департаменту фінансів Одеської обласної державної адміністарції та виступила з питання про хід децентралізації в Одеській області та щодо підходів у визначенні самодостатності громад.

Зокрема, вона відзначила, що майже всі районні управління фінансів виконали велику роботу, прораховуючи бюджети майбутніх громад і готуючи своїх керівників району до обласних консультацій.

Юлія Молодожен також підкреслила, що необхідно звернути увагу на моніторинг Мінрегіонбуду, який опубліковано на сайті Офісу реформ, де показані всі фінансові результати діяльності ОТГ України та Одеської області. Саме ця інформація має стати одним з аргументів під час розмови з сілськими головами щодо активізації процесу об’єднання.

Моніторинг 

Back To Top