16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Відбулися консультації з представниками приморських районів Одещини
У четвер, 23 червня, обласна робоча група продовжила консультації з представниками районів та місцевих громад.
Цього дня заслуховували представників районів і міст, розташованих у приміській зоні міста Одеси та приморській смузі Чорного моря – Білгород-Дністровського, Біляївського, Комінтернівського та Овідіопольського, а також міст Білгород-Дністровський, Теплодар, Южний. Також було запрошено голів уже створених об’єднаних громад, щоб дізнатися, чи не збираються вони збільшувати межі ОТГ.

Крім того, у роботі взяли участь народні депутати Олександр Пресман і Василь Гуляєв.
Райони виявляють активність у процесі об’єднання, але є і спірні моменти щодо конфігурацій майбутніх громад.

“Я б просила вас всіх не керуватися емоціями та особистими симпатіями або антипатіями. Створення громад – це перспектива на десятиліття вперед, і до цього питання потрібно підходити виважено, розмовляючи винятково мовою цифр і розрахунків”, – відзначила під час роботи директор Офісу реформ Юлія Молодожен.

