16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Відбулися консультації з питань формування ОТГ з представниками південних районів Одещини
Сьогодні, 22 червня, відбувся другий день консультацій з районами області щодо формування спроможних громад.
Цього дня робоча група заслуховувала представників південних районів Одещини: Ізмаїльського, Ренійського, Кілійського, Болградського.

На відміну від північних райнів, які прагнуть об’єднуватися і активно шукають собі сусідів, південні райони досі не можуть визначитися з майбутньою конфігурацією громад.
Найбільш напружена ситуація наразі склалася у Болградському районі, де будь-які спроби людей розпочати процес об’єднання супроводжуються погрозами з боку впливоих осіб.
Поки що основна позиція південних районів – “або залишаємося самі по собі, або створюємо одну громаду навколо районного центру”.


