skip to Main Content

Відбулися консультації з питань формування ОТГ з представниками південних районів Одещини

Сьогодні, 22 червня, відбувся другий день консультацій з районами області щодо формування спроможних громад.

Цього дня робоча група заслуховувала представників південних районів Одещини: Ізмаїльського, Ренійського, Кілійського, Болградського.

HAK_5161-670x444

На відміну від північних райнів, які прагнуть об’єднуватися і активно шукають собі сусідів, південні райони досі не можуть визначитися з майбутньою конфігурацією громад.

Найбільш напружена ситуація наразі склалася у Болградському районі, де будь-які спроби людей розпочати процес об’єднання супроводжуються погрозами з боку впливоих  осіб.

Поки що основна позиція південних районів – “або залишаємося самі по собі, або створюємо одну громаду навколо районного центру”.

HAK_5169-670x437

Back To Top