16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Директорка Одеського ЦРМС відвідала Великоплосківську ОТГ
2 липня директорка Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, Юлія Молодожен відвідала з робочим візитом Великоплосківську об’єднану громаду Великомихайлівського району, перші вибори в якій відбулися 30 червня.
Під час заходу вона взяла участь у зустрічі з представниками сільських рад, які увійшли до складу об’єднаної громади, та разом з радниками Одеського ЦРМС обговорила перші кроки громади.
Також було надано консультацію представникам інших сільських рад Великомихайлівського району, які планують створити ще одну об’єднану громаду з центром у Новоборисівці. На консультації обговорили можливі кроки щодо об’єднання або приєднання та ризики, які можуть виникнути під час цих процесів.
Нагадаємо, що 30 червня перші вибори відбулися у чотирьох ОТГ Одещини: Великоплосківській, Великобуялицькій, Визирській і Зеленогірській.


