skip to Main Content

Директорка Одеського ЦРМС відвідала Великоплосківську ОТГ

2 липня директорка Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, Юлія Молодожен відвідала з робочим візитом Великоплосківську об’єднану громаду Великомихайлівського району, перші вибори в якій відбулися 30 червня.

Під час заходу вона взяла участь у зустрічі з представниками сільських рад, які увійшли до складу об’єднаної громади, та разом з радниками Одеського ЦРМС обговорила перші кроки громади.

Також було надано консультацію представникам інших сільських рад Великомихайлівського району, які планують створити ще одну об’єднану громаду з центром у Новоборисівці. На консультації обговорили можливі кроки щодо об’єднання або приєднання та ризики, які можуть виникнути під час цих процесів.

Нагадаємо, що 30 червня перші вибори відбулися у чотирьох ОТГ Одещини: Великоплосківській, Великобуялицькій, Визирській і Зеленогірській.

Back To Top