skip to Main Content

Експерти Одеського ЦРМС провели тематичні зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування

 14 вересня у приміщенні Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування відбулися тематичні зустрічі зі слухачами курсів підвищення кваліфікації при Одеському регіональному інституті державного управління – представниками органів місцевого самоврядування Одещини.

Директор Центру Юлія Молодожен ознайомила присутніх з основними напрямками діяльності та розповіла про основні підходи створення спроможних громад.

viber image

Експерт з енергоменджменту Валерій Желязко розповів про можливості заощадження енергії та застосування ефективних сучасних технологій на обєктах соціальної інфраструктури. Про зміни в системі цивільного захисту в умовах реформ розповів Ернест Сергєєв.

Комплекс питань,  що розглядалися, відкрили нові можливості для діяльності органів місцевого самоврядування.

viber image2

“Приїздіть до нас в Миколаївку, у нас мало хто знає цю інформацію” – сказав Миколаївський селищний голова  Микола Чирнилюк.
“Дякуємо, що пояснили на конкретних прикладах, як правильно утворювати громади” – сказала представниця Кучурганської сільської ради Анна Фурдуй.
Під час зустрічі учасники обговрили нагальні питання реформи і обмінялися думками. Декілька з них запевнили, що прискорять процес створення ОТГ у наступному році.
viber image1
Back To Top