16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Експерти Одеського ЦРМС провели тематичні зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування
14 вересня у приміщенні Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування відбулися тематичні зустрічі зі слухачами курсів підвищення кваліфікації при Одеському регіональному інституті державного управління – представниками органів місцевого самоврядування Одещини.
Директор Центру Юлія Молодожен ознайомила присутніх з основними напрямками діяльності та розповіла про основні підходи створення спроможних громад.
Експерт з енергоменджменту Валерій Желязко розповів про можливості заощадження енергії та застосування ефективних сучасних технологій на обєктах соціальної інфраструктури. Про зміни в системі цивільного захисту в умовах реформ розповів Ернест Сергєєв.
Комплекс питань, що розглядалися, відкрили нові можливості для діяльності органів місцевого самоврядування.
“Приїздіть до нас в Миколаївку, у нас мало хто знає цю інформацію” – сказав Миколаївський селищний голова Микола Чирнилюк.
“Дякуємо, що пояснили на конкретних прикладах, як правильно утворювати громади” – сказала представниця Кучурганської сільської ради Анна Фурдуй.
Під час зустрічі учасники обговрили нагальні питання реформи і обмінялися думками. Декілька з них запевнили, що прискорять процес створення ОТГ у наступному році.




