Група експертів Офісу підтримки реформ підготувала інформаційно-аналітичний дашборд та візуалізувала основні показники виконання бюджетів територіальних…
Геннадій Зубко: у першому кварталі до місцевих бюджетів надійшло майже 42 млрд грн
Децентралізація дала можливість вирішити на місцях ті проблеми, які не вирішувались роками й десятиліттями. Роками діти й підлітки мріяли, щоб у них у містах і селах були спортмайданчики, футбольні поля, басейни. А місцева влада чекала, поки в центрі приймуть рішення і виділять гроші. Тепер все змінилось: на місцях є можливості, кошти, ресурси. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко у рамках робочої поїздки на Тернопільщину.
«Сьогодні в руках громад потужні інструменти – місцеві бюджети, які зросли в 3-7 разів, субвенція на соціально-економічний розвиток, субвенція на розвиток інфраструктури ОТГ, ДФРР. Лише за перший квартал цього року до місцевих бюджетів надійшло 41,6 млрд грн, що майже на 40% більше ніж у першому кварталі минулого року. Доходи бюджетів ОТГ зросли на 700 млн грн, більше ніж на 52%», — зазначив Геннадій Зубко.
Прес-служба Віце-прем’єр-міністра України

