16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Головні лікарі закладів вторинної ланки медицини взяли участь у “Майстерні успішного лікаря”
23 листопада відбулася чергова «Майстерня успішного лікаря», організована Центром здоров’я та комунікацій за сприяння Одеського центру місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», за участю лікарів «вторинки», які з початку 2019 року долучаться до реформи системи охорони здоров’я.
Аби попередити усі складнощі даного процесу, головним лікарям ЦРЛ запропонували поспілкуватися з успішними лідерами медзакладів, котрі вдало подолали цей шлях, – Романом Колонтаєм (г.л. КНП «Балтський центр ПМСД») й Володимиром Красьохою (г.л. КП «КНП Вознесенська багатопрофільна лікарня» ВМР), які в рамках панельної дискусії розкрили усі особливості процесу реорганізації й окреслили нові можливості розвитку закладу, що надає автономізація.
Спікер Григорій Тяпкін розказав, як оптимізувати процес витрат стаціонарного сектору у поєднанні з клінічною інформацією, а Анжеліка Гузова й Наталья Жураковська висвітили необхідність залучення прийомів ефективного менеджменту задля досягнення інтеграційного стилю роботи як в межах колективу окремої лікувальної установи, так і усієї медичної спільноти.
Директор Департаменту охорони здоров’я Одеської ОДА Олена Теряєва окреслила виклики й напрямки роботи в сфері збереження громадського здоров’я в регіоні.



