16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Таїровська ОТГ отримала консультації від фахівців Одеського ЦРМС
26 листопада відбувся інформаційно-консультативний виїзд працівників Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, до Таїровської об’єднаної громади з питань вивчення ситуації навколо проведення першої сесії.
«У зв’язку з тим, що до сьогоднішнього дня не сформовано правомочний склад ради Таїровської ОТГ, наша громада втратила цілий рік у своєму розвитку», – зауважив Таїровський селищний голова Хасан Хасаєв на початку робочої зустрічі.
Особливості проведення першої сесії в ОТГ полягають у тому, що вона скликається відповідною територіальною виборчою комісією, та крім інформування про підсумки виборів депутатів та селищного голови повинна розглянути ще декілька важливих питань, передбачених Законом України «Про добровільне об’єднання територіальних громад». Зокрема, необхідно розглянути питання про початок реорганізації Сухолиманської сільської ради, що увійшла до Таїровської ОТГ, про покладення обов’язків старости та інші пов’язані з цим питання.
«Новообраним депутатам необхідно зрозуміти, що вони мають сконсолідуватись та бути відповідальними, щоб прийняти передбачені законами повноваження, рішення та тим самим дати вже можливість громаді розвиватись у новій якості,» – зазначила директор Центру Юлія Молодожен.
Під час зустрічі радники ОЦРМС Олеся Голинська та Оксана Гуненкова надали необхідні роз’яснення та консультації з організаційних, кадрових та бюджетних питань.
Нагадаємо, що з часу проведення перших виборів в Таїровській ОТГ у грудні виповниться рік, але там досі не відбулася перша сесія новообраної ради.


