16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Радники Одеського ЦРМС провели інформаційно-консультативну зустріч з представниками Ширяївської ОТГ
27 листопада Оксана Гуненкова та Євгенія Генова, радники Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, здійснили інформаційно-консультативний виїзд до Ширяївської об’єднаної територіальної громади.
Під час зустрічі з представниками ОТГ було обговорено питання роботи старост та функціонування старостинських округів, реалізацію проектів у селах, які увійшли до складу громади, кадрові питання, а також медичної та освітньої реформи, створення опорних шкіл, реорганізацію управлінь і відділів громади.
Від посадовців також отримано інформацію про успішні практики Ширяївської спроможної громади, оглянуто місцеві школи, дитячі садки, а також ремонт місцевого будинку культури.
Нагадаємо, Ширяївська ОТГ була утворена наприкінці 2016 року, на її території мешкають понад 11 тисяч осіб, які, крім адміністративного центру, мешкають у чотирьох старостинських округах.




