Питанням організаційно-кадрової роботи була присвячена онлайн консультація Одеського регіонального офісу Програми ULEAD з Європою /…
Інформаційна сесія “Старости та ОСН в громадах: організація роботи та кращі практики Балтської громади”
Унікальним практичним досвідом ділилися представники Балтської міської територіальної громади з колегами по місцевому самоврядуванню під час інформаційної сесії “Старости та ОСН в громадах: організація роботи та кращі практики Балтської громади”, яку 14 квітня організував ULEAD Одеський регіональний офіс Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe.
“Ми постійно отримуємо від громад чимало питань про роботу старост та про функціонування органів самоорганізації населення, і тому вирішили організувати захід, під час якого ви могли б безпосередньо дізнатися про досвід однієї з наших найдосвідченіших громад – Балтської, яка утворилася 2015 року і напрацювала за цей час значний обсяг цікавих практик та ефективних інструментів взаємодії влади громади зі старостатами, а також утворення і успішної роботи ОСН”, – зазначила на початку зустрічі керівниця Одеського РО Юлія Молодожен.
“Ми одні з перших в Україні пішли шляхом децентралізації, і ми добре розуміємо, що успішність нашої території залежить від ефективності об’єднання людей, які проживають у населених пунктах. Громаді потрібні епіцентри об’єднання людей. Практично це виглядає так, що в селах працюють ОСНи, які мають чимало функцій, зокрема щодо виконання нагальних завдань, що стоять перед старостатами зокрема. Місто розподілено на сектори і мікрорайони, бо там інша специфіка. В такому середовищі проростає достатньо велика кількість нових ідей, з’являються нові лідери, робота кипить”, – розповів міський голова Сергій Мазур.
Як розповів заступник голови громади Валерій Желіховський, місцева влада затверджує план основних заходів для ОСН, також є програми на кожні три роки, і раз на пів року їх переглядають та корегують. Крім того, кожен старостинський округ на 25 число кожного місяця надає план роботи свого округу до загального плану роботи міської ради:
“Ми створили три основні майданчки для роботи старост з комунікації: 1) кожну другу п’ятницю місяця проходить навчання старост: кращі старости діляться своїм досвідом, а керівники профільних відомств знайомлять старост з практикою і законодавчою базою різних секторів управління, 2) апаратна нарада раз на тиждень, яку проводить кожен староста у своєму окрузі, 3) апаратні наради для старост кожної останньої п’ятниці місяця, на яких ми розповідаємо старостам про підсумки місяця і про ключові завдання на наступний місяць, а старости відповідно звітують про свою діяльність”, – поділився досвідом віцемер.
Крім того, для роботи старост розроблено унікальні індикатори – показники якості, за якими й відбувається оцінювання успішності їх діяльності.



