skip to Main Content

Інформаційна сесія з налагодження діалогу громад з Державною міграційною службою України з питань наповнення Єдиного державного демографічного реєстру

Майже половина громад Одещини поки що не працюють в Реєстрі територіальних громад (РТГ).
Про це стало відомо 10 березня під час інформаційної сесії з налагодження діалогу громад з Державною міграційною службою України з питань наповнення Єдиного державного демографічного реєстру, який організував ULEAD Одеський регіональний офіс Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe.
Так, за інформацією адміністратора сервісу РТГ Василя Буржинського, з 91 територіальної громади Одеської області в Реєстрі почали працювати 47.
Представникам громад області, які ще не почали працювати в РТГ, порадили здійснити наступні кроки:
  1. Отримати кваліфікований електронний підпис (КЕП) посадової особи, яка займається реєстрацією місця проживання.
  2. Отримати якісне підключення до мережі Інтернет.
  3. Відповідно до інструкції на сайті РТГ зареєструвати КЕП.
  4. Після отримання підтвердження на електронну пошту посадовій особі надається можливість подати заявку на реєстрацію територіальної громади, після чого вона розглядається регіональним адмінстратором Державної міграційної служби, і коли вона підтверджується, можна починати працювати в системі РТГ відповідно до інструкції.
Крім надання інформації для громад, які ще не почали роботу з РТГ, фахівці Державної міграційної служби також відповіли на питання більш досвідчених представників громад, які вже працюють з реєстром.
“Важливо розуміти, що громадам необхідно розпочати роботу з РТГ до 1 квітня, тож часу обмаль. Ці зміни потрібні для того, аби наші громадяни могли отримувати послуги оперативно, якісно і в сучасному форматі, не стоячи у чергах під різними кабінетами”,
– наголосила керівниця Одеського РО Юлія Молодожен.
Back To Top