skip to Main Content

Керівник Одеського ЦРМС зустрілася з представниками села Теплиця

1 листопада відбулася робоча консультативна поїздка керівника Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою» Юлії Молодожен до села Теплиця Арцизького району.

Під час зустрічі з представниками органу місцевого самоврядування та виконавчих органів були надані відповіді на запитання щодо кінцевих термінів добровільності об’єднання громад, нових повноважень громад, змін у виборче законодавство та до Конституції.

Back To Top