16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Радниця Одеського ЦРМС надала консультації для представників села Теплиця Арцизького району
Радниця Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою» Оксана Гуненкова 1 листопада відвідала село Теплиця Арцизького району, де зустрілась з представниками громадськості, депутатами та керівництвом Теплицької та Мирнопільської сільських рад та надала низку роз’яснень і консультацій стосовно поточного стану процесів добровільного об’єднання громад та подальших перспектив та першочергових завдань реформи децентралізації в Україні.
Представників громад цікавило, які пропозиції розглядались на різних рівнях влади щодо формування ОТГ в Арцизькому районі, чи відображено їх у перспективному плані, яке бачення подальшого реформування районного рівня і чого очікувати від цих реформ звичайним людям.
Як зазначила радниця Центру, завершення формування базового рівня адміністративно-територіального устрою в Україні має відбуватись на основі Методики формування спроможних територіальних громад, до якої представниками уряду було анонсовано внесення змін, що стосуються додаткових критеріїв визначення спроможності ОТГ.
Представники громад також виявили жвавий інтерес і до процедур, необхідних для добровільного об’єднання, і до різних ризиків, що можуть супроводжувати ці процеси.


