skip to Main Content

Коноплянська громада готує звіт про впровадження Стратегії розвитку

На початку 2018 року Коноплянська сільська рада ухвалила Стратегію розвитку громади на 2018-2020 роки, розроблену за підтримки Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою». За цей час було реалізовано низку запланованих заходів і проєктів, деякі з них втратили актуальність, змінились окремі зовнішні обставини. Настала пора підвести підсумки та актуалізувати документ.

15 жовтня радник з питань регіонального розвитку Одеського ЦРМС Віктор Бондарук відвідав Коноплянську об’єднану територіальну громаду та надав консультаційну допомогу щодо подальших кроків. Зокрема, посадовцям громади була надана допомога з питань діяльності Комітету з управління впровадженням та порядку підготовки звіту про стан впровадження Стратегії.

Крім того, під час спілкування з представниками ОТГ було обговорено низку проєктів місцевого розвитку, що включені до плану реалізації стратегії на ближчу перспективу. Було вирішено зосередитись на тих, що мають проєктно-кошторисну документацію та є найбільш нагальними – створення спортивного центру та системи роздільного збору твердих побутових відходів.

«Важливо визначити джерела фінансування першочергових проєктів. Ми розраховуємо на більш прозорі умови Державного фонду регіонального розвитку і розпочинаємо розробку заявки на будівництво спортивного комплексу, також розраховуємо на інфраструктурну субвенцію. Але місцевий бюджет є головним джерелом», – зазначила фахівчиня фінансового сектору відділу бухгалтерського обліку виконавчого апарату Коноплянської сільської ради Ірина Пасічник.

Back To Top