16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Коноплянська ОТГ розпочала роботу над стратегією розвитку громади
6 червня представники Одеського ЦРМС взяли участь у першому засіданні робочої групи з розробки Стратегії розвитку Коноплянської громади.
Директор Одеського ЦРМС Юлія Молодожен розповіла про допомогу, яку може надати громаді Одеський Центр розвитку місцевого самоврядування в процесі розробки Стратегії, та акцентувала увагу на якомога більшому залученні до процесу розробки Стратегії мешканців громади.
Експерт з регіонального розвитку Віктор Бондарук розповів членам робочої групи про основні підходи до організаціїї процесу розробки Стратегії, запропонував методологію збирання інформації про потенціал громади та проведення опитування мешканців.
Під час засідання члени робочої групи виявили активну позицію щодо можливостей розвитку громади. На даному етапі громада розпочинає інформаційну кампанію та збір інформації для формування паспорта ОТГ.


