16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
На базі Одеського ЦРМС відбувся семінар для працівників органів місцевого самоврядування
Одеським ЦРМС спільно з ОРІДУ НАДУ при Президентові України в рамках тематичного короткотермінового семінару з підвищення кваліфікації органів місцевого самоврядування проведено зустріч в приміщенні Центру.
Учасники семінару були ознайомленні з функціями та завданнями Центру. Директор Центру Юлія Молодожен розповіла присутнім про новації та перспективи реформування територіальної організації влади.

Експерт Центру з регіонального розвитку Віктор Бондарук ознайомив слухачів з питаннями стратегічного планування та Державного фонду регіонального розвитку.
Також відбувся круглий стіл з учасниками заходу щодо обговоренян питань реформи місцевого самоврядування. Слухачі мали мождивість отримати консультації від юрисконсульта Центру Сергія Римарчука та ознайомитися з досвідом створення Біляївської ОТГ.


