skip to Main Content

На базі Одеського ЦРМС відбувся семінар для працівників органів місцевого самоврядування

Одеським ЦРМС спільно з ОРІДУ НАДУ при Президентові України в рамках тематичного короткотермінового семінару з підвищення кваліфікації органів місцевого самоврядування проведено зустріч в приміщенні Центру.

Учасники семінару були ознайомленні з функціями та завданнями Центру. Директор Центру Юлія Молодожен розповіла присутнім про новації та перспективи реформування територіальної організації влади.

19022740_881098328695345_1546617288_o 18987769_881099528695225_1367115086_o

Експерт Центру з регіонального розвитку Віктор Бондарук ознайомив слухачів з питаннями стратегічного планування та Державного фонду регіонального розвитку.

Також відбувся круглий стіл з учасниками заходу щодо обговоренян питань реформи місцевого самоврядування. Слухачі мали мождивість отримати консультації від юрисконсульта Центру Сергія Римарчука та ознайомитися з досвідом створення Біляївської ОТГ.

18986558_881096268695551_2071700245_o

Back To Top