skip to Main Content

Координатор Офісу реформ взяла участь у семінарі для співробітників райдержадміністрацій

16 листопада координатор Офісу реформ взяла участь у короткотерміновому семінарі «Актуальні питання державного управління» з підвищення кваліфікації перших заступників, заступників голів, керівників апаратів районних державних адміністрацій Одеської області.

Під час семінару обговорювалися питання формування моделей громад при розробці перспективного плану області.

0001t

Back To Top