skip to Main Content

Відбувся тренінг для координаторів Центрів розвитку місцевого самоврядування

З 10 по 12 листопада координатор Офісу реформ взяла участь у тренінгу для координаторів Центрів розвитку місцевого самоврядування, під час якого представники програми U-LEAD ознайомили присутніх з порядком денним реформи децентралізації та завданнями майбутніх керівників регіональних Центрів розвитку місцевого самоврядування, які будуть створені і розпочнуть роботу з 2017 року.

Back To Top