16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Любашівська громада розпочинає перспективне планування
12 грудня у Любашівському будинку культури, за сприяння Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, відбулась зустріч радника Одеського ЦРМС Віктора Бондарука з представниками Любашівської ОТГ. Від громади були присутні Любашівський селищний голова Геннадій Павлов, депутати та інші посадовці, а також представники бізнесу та громадськості.
Мета цієї зустрічі – надати представникам громади консультативну допомогу щодо методики розробки стратегії розвитку громади та особливостей діяльності на всіх етапах розробки документу. Учасники зустрічі отримали знання щодо теоретичних основ та поетапності процесу стратегічного планування, нормативних документів, які регулюють цю діяльність, особливостей впровадження прогнозно-програмних документів місцевого розвитку та ін. Особлива увага приділялась використанню конкурентних переваг Любашівської громади та концентрації зусиль на пріоритетних напрямках.
Найбільш важливим є перший, аналітично-діагностичний етап, коли громада проводить соціально-економічний аналіз та опитування мешканців і підприємців. Результат цього етапу – відповідь на запитання, що представляє собою Любашівська громада, який вона має потенціал і які ресурси є для його реалізації.
Віктор Бондарук порекомендував громаді створити робочу групу з розробки стратегії та залучити до її діяльності представників різних категорій мешканців, перш за все, активних підприємців.


