skip to Main Content

Любашівська селищна ОТГ придбала автобус для внутрішніх перевезень

Любашівська селищна ОТГ придбала перший автобус, який планується використовувати для перевезення пасажирів на території смт Любашівка Одеської області. Як повідомляє прес-служба громади, зараз на автобус чекає реєстрація та отримання ліцензії.

Одеському Центру розвитку місцевого самоврядування, створеному за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, також повідомили, що в ОТГ оголосили конкурс на перевезення пасажирів як по селищу, так і між селами громади, однак жоден з перевізників не відгукнувся, оскільки для приватних перевізників ці маршрути не є фінансово привабливими. Тож у громаді ухвалили рішення придбати автобус та передати його комунальному підприємству в оперативне управління. Наразі планується, що цей транспорт перевозитиме жителів Любашівки, але в подальшому, за умови перевиконання бюджету, планується придбати ще один автобус, який перевозитиме жителів між селами об’єднаної громади.

Back To Top