У четвер, 28 липня, Професор Ґеорґ Мільбрадт, спеціальний посланник уряду Федеративної Республіки Німеччина з питань…
Як розподілили інфраструктурну субвенцію для ОТГ Одещини у 2019 році
На Урядовому порталі оприлюднено Розпорядження Кабінету Міністрів України “Про затвердження розподілу обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році” (ПЕРЕГЛЯНУТИ).
Дані по Одеській області:
Як відомо, 24 квітня 2019 року Уряд розподілив бюджетну субвенцію на розвиток об’єднаних територіальних громад в обсязі 2,1 млрд грн.
Субвенцію розподілено між 806 обʼєднаними територіальними громадами, які перейшла цьогоріч на прямі міжбюджетні відносини з державним бюджетом.
Субвенція розподіляється за формулою, відповідно до площі громади та кількості сільського населення. Отже, чим більше сільських територій об’єднала громада, тим більшим є розмір субвенції.





