skip to Main Content

Як розподілили інфраструктурну субвенцію для ОТГ Одещини у 2019 році

На Урядовому порталі оприлюднено Розпорядження Кабінету Міністрів України “Про затвердження розподілу обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році” (ПЕРЕГЛЯНУТИ).

Дані по Одеській області:

Як відомо, 24 квітня 2019 року Уряд розподілив бюджетну субвенцію на розвиток об’єднаних територіальних громад в обсязі 2,1 млрд грн.

Субвенцію розподілено між 806 обʼєднаними територіальними громадами, які перейшла цьогоріч на прямі міжбюджетні відносини з державним бюджетом.

Субвенція розподіляється за формулою, відповідно до площі громади та кількості сільського населення. Отже, чим більше сільських територій об’єднала громада, тим більшим є розмір субвенції.

Back To Top