skip to Main Content

Медики Рівненської і Вінницької областей відвідали з навчальним візитом Одещину

Делегація медиків з громад Вінниччини та Рівненщини 13-14 вересня відвідала з триденним навчальним візитом Одеську область. Захід організовано за сприяння Програми “U-LEAD з Європою” та Вінницького, Рівненського і Одеського Центрів розвитку місцевого самоврядування.

Представники громад Вінничини відвідали Одеський ЦРМС, Авангардівську і Балтську ОТГ, де ознайомились із роботою первинного рівня медицини, оглянули інфраструктуру, а також побували у диспетчерському центрі екстренної медицини Одеської області.

1

531

7654321

41748004_2158763654362515_6275410878355472384_n

41776849_2158765824362298_5270754376405745664_n

41793831_2158765234362357_7031240558840381440_n

41846287_2158765914362289_8297104168435318784_n

Back To Top