skip to Main Content

Розробка Стратегії розвитку Лиманської ОТГ виходить на завершальну стадію

13 вересня у Лиманській ОТГ пройшла виїзна консультація, присвячена розробці Стратегії розвитку громади на період до 2025 року. У ній взяли участь сільський голова Василь Резніченко, радник Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, Віктор Бондарук, посадовці громади, члени робочої групи.

Цьогорічна осінь у Лиманській громаді суттєво відрізняється від попередньої. Якщо торік у цей час якраз вирували передвиборчі перегони, то зараз про це вже мало хто згадує. Рік пройшов у кропіткій роботі, що підтверджується низкою результатів – створена структура і налагоджена робота виконавчої влади, відремонтовані освітні заклади, налагоджена робота і закуплена нова техніка для комунальних підприємств, розроблена документація для капітального ремонту дороги.

Але поряд з цим громада має ще одне важливе досягнення – проект Стратегії розвитку на 2018-2025 роки знаходиться на завершальній стадії. Цьому передували збір та обробка важливої інформації, чотири засідання робочої групи, нелегкі розмови з місцевим бізнесом тощо. Наразі вже існує чітке розуміння наявного потенціалу, пріоритетних завдань, і деякі з них заплановані до реалізації ближчим часом. Зокрема, проект капітального ремонту пішохідного містка у туристичній зоні «Катранка» та ремонт школи у селі Трапівка.

бондарук2

«Ми розраховуємо, що наступний рік стане переломним у нашій громаді, розпочнеться системне зростання як у підприємницькій сфері, так і у якості життя наших мешканців. Ми зобов’язані подолати негативну демографічну тенденцію в громаді, мотивуватимуть молодь залишатись і реалізовувати себе у рідній громаді», – зазначила заступниця Лиманського сільського голови Олеся Кометіані.

Back To Top