16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Новостворена Візирська ОТГ отримала консультації радників Одеського ЦРМС
Радники Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою», провели виїзні консультації для представників Візирської сільської ради Лиманського району 16 серпня.
Наразі новостворена Візирська ОТГ робить перші кроки до свого становлення як об’єднаної громади: займається реорганізацією Любопільської та Першотравневої сільських рад, формує нову управлінську структуру та розробляє підходи до розробки бюджету на 2020 – 2022 бюджетні роки.
Радники Одеського ЦРМС надали консультації про особливості здійснення таких кроків, відповіли на численні практичні запитання представників фінансового відділу, бухгалтерії, спеціаліста з кадрової роботи, секретаря сільської ради.
Значну увагу в ході консультацій було приділено передачі повноважень з управління освітою, внесенню відповідних змін до структури та кадрових розписів, а також питанням зміцнення спроможності новоствореної ОТГ у всіх сферах її діяльності.


