skip to Main Content

Радники Одеського ЦРМС надали консультації представникам потенційної ОТГ

16 серпня радники Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою» провели консультативні зустрічі з представниками Доброславської селищної ради Лиманського району району, яке за існуючими розрахунками визначене як центр перспективної ОТГ.

Консультативні зустрічі проведено на запрошення селищного голови Людмили Прокопечко. Зокрема, її цікавила перспектива об’єднання та дії керівництва селищної ради щодо його ініціювання.

На зустрічі з обговорювалися питання конфігурації майбутньої ОТГ, порядку надання ініціативи про об’єднання, подальших процедур, пов’язаних з її реалізацією, а також визначення фінансової спроможності громади, формування структури та штатів, розмежування доходних та видаткових повноважень, зміни порядку надання міжбюджетних трансфертів у разі добровільного об’єднання.

 

Back To Top