skip to Main Content

Новостворені ОТГ Одеської області провели перші сесії: обрано секретарів, схвалено регламенти

У четвер, 23 листопада, відбулася установча сесія Лиманської об’єднаної територіальної громади – вже другої ОТГ, створеної в Татарбунарському районі.

Як повідомили в громаді, на першу сесію зібралися депутати із сіл Зарічне, Новоселиця, Трапівка і Лиман. Обранці ухвалили регламент Лиманської сільської ради, обрали секретаря сільради, затвердили структуру управлінського апарату. Новообраний голова – Василь Резниченко – також склав присягу державного службовця.

«Попереду – формування та прийняття бюджету на 2018 рік, а для цього нам всім спільно з депутатами треба напружено працювати, планувати заходи для розвитку наших сіл», – зазначив голова ОТГ.

23794760_525591141141702_2086632891750831231_n

Нагадаємо, що 29 жовтня перші вибори відбулися в 11 ОТГ Одеської області. Таким чином, наразі в регіоні функціонують 23 об’єднані територіальні громади. Перші сесії вже успішно пройшли у більшості новостворених громад, де також обрано секретарів, схвалено регламенти роботи рад та розпочато активну підготовку до грудневих сесій, на яких будуть ухвалені бюджети.

Back To Top