У четвер, 28 липня, Професор Ґеорґ Мільбрадт, спеціальний посланник уряду Федеративної Республіки Німеччина з питань…
Новостворені ОТГ Одеської області провели перші сесії: обрано секретарів, схвалено регламенти
У четвер, 23 листопада, відбулася установча сесія Лиманської об’єднаної територіальної громади – вже другої ОТГ, створеної в Татарбунарському районі.
Як повідомили в громаді, на першу сесію зібралися депутати із сіл Зарічне, Новоселиця, Трапівка і Лиман. Обранці ухвалили регламент Лиманської сільської ради, обрали секретаря сільради, затвердили структуру управлінського апарату. Новообраний голова – Василь Резниченко – також склав присягу державного службовця.
«Попереду – формування та прийняття бюджету на 2018 рік, а для цього нам всім спільно з депутатами треба напружено працювати, планувати заходи для розвитку наших сіл», – зазначив голова ОТГ.
Нагадаємо, що 29 жовтня перші вибори відбулися в 11 ОТГ Одеської області. Таким чином, наразі в регіоні функціонують 23 об’єднані територіальні громади. Перші сесії вже успішно пройшли у більшості новостворених громад, де також обрано секретарів, схвалено регламенти роботи рад та розпочато активну підготовку до грудневих сесій, на яких будуть ухвалені бюджети.


