skip to Main Content

У Балтській ОТГ відкрилося дитяче відділення ЦПМСД

У Балтському центрі первинно-медичної допомоги після реконструкції лівого крила приміщення ЦПМСД відкрилося дитяче відділення загальної практики сімейної медицини. Як повідомляє Одеський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, у відділенні вже розпочався прийом маленьких пацієнтів.

«На території Балтської міської ОТГ завершено третій етап реформування первинної ланки медицини. Дитяче відділення переведено в капітально відремонтоване приміщення центру первинної медико-санітарної допомоги. Наступний крок – забезпечення медичним обладнанням та додатковими засобами для якісного обслуговування наших дітей. Роботи тривають», – розповів міський голова Балти Сергій Мазур.

23722724_1200094896791070_219438433156670669_n

Зазначимо, що зміни відбулися і в інших сферах медичного обслуговування об’єднаної громади. Так, профільні лікарі ведуть прийом у відремонтованих приміщеннях центральної районної лікарні, де мають можливість у разі потреби направити пацієнтів на лікування до відповідного відділення. Також працює новий діагностичний центр на першому поверсі Балтської центральної районної лікарні, а на п’ятому поверсі тривають масштабні ремонти роботи приміщень під новий реперфузійний центр, який працюватиме як відокремлене відділення обласної клінічної лікарні.

23722240_1200093936791166_531734580541380139_n

Фінансову підтримку районного медичного закладу надає об’єднана громада. За інформацією фінансового управління Балтської міської ради, в цілому на ремонтні роботи в районній лікарні в 2017 році бюджет Балтської ОТГ виділив 712 тис. грн.

У громаді впевнені, що відкриття реперфузійного центру та створення в ньому належних умов для медиків та пацієнтів стане черговим кроком до отримання КП «Балтська районна лікарня» статусу госпітального центру.

ВІДЕО

Back To Top