У четвер, 28 липня, Професор Ґеорґ Мільбрадт, спеціальний посланник уряду Федеративної Республіки Німеччина з питань…
У Балтській ОТГ відкрилося дитяче відділення ЦПМСД
У Балтському центрі первинно-медичної допомоги після реконструкції лівого крила приміщення ЦПМСД відкрилося дитяче відділення загальної практики сімейної медицини. Як повідомляє Одеський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, у відділенні вже розпочався прийом маленьких пацієнтів.
«На території Балтської міської ОТГ завершено третій етап реформування первинної ланки медицини. Дитяче відділення переведено в капітально відремонтоване приміщення центру первинної медико-санітарної допомоги. Наступний крок – забезпечення медичним обладнанням та додатковими засобами для якісного обслуговування наших дітей. Роботи тривають», – розповів міський голова Балти Сергій Мазур.
Зазначимо, що зміни відбулися і в інших сферах медичного обслуговування об’єднаної громади. Так, профільні лікарі ведуть прийом у відремонтованих приміщеннях центральної районної лікарні, де мають можливість у разі потреби направити пацієнтів на лікування до відповідного відділення. Також працює новий діагностичний центр на першому поверсі Балтської центральної районної лікарні, а на п’ятому поверсі тривають масштабні ремонти роботи приміщень під новий реперфузійний центр, який працюватиме як відокремлене відділення обласної клінічної лікарні.
Фінансову підтримку районного медичного закладу надає об’єднана громада. За інформацією фінансового управління Балтської міської ради, в цілому на ремонтні роботи в районній лікарні в 2017 році бюджет Балтської ОТГ виділив 712 тис. грн.
У громаді впевнені, що відкриття реперфузійного центру та створення в ньому належних умов для медиків та пацієнтів стане черговим кроком до отримання КП «Балтська районна лікарня» статусу госпітального центру.



