16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Об’єднана громада з центром у найдавнішому місті України зробила важливий крок до розробки Стратегії
Радники Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, продовжують допомагати громадам у розробці стратегічних документів. 20 березня у Кілійській ОТГ пройшло друге засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку громади до 2027 року, в якому взяв участь радник Одеського ЦРМС Віктор Бондарук.
Під час заходу учасники напрацювали нарис стратегічного бачення, визначили сильні та слабкі сторони громади та розпочали оцінку факторів, які впливають на стратегічний розвиток громади.
«Ми пишаємось своєю історією і налаштовані працювати так, щоб найближче майбутнє нашої громади було достойне свого минулого», – зазначила заступниця Кілійського міського голови Наталя Чапраз.



