skip to Main Content

В Одесі відбувся черговий тренінг для медиків

21-22 березня для головних лікарів ЦПМСД, ЦРЛ, обласних медичних закладів Одещини відбувся сьомий тренінг в рамках проекту «Майстерня успішного лікаря», який реалізують спільно Одеський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, та “Центр здоров’я і комунікацій”.

Інформаційні панелі та інтерактивні заняття були покликані допомогти керівникам медичних закладів стати каталізатором руху колективного лідерства для забезпечення системної трансформації, а також сформувати здатність до співпраці керівників та працівників медичних закладів, влади, громадськості для досягнення цілей сталого розвитку сфери охорони здоров`я.

Учасники також пропрацювали питання самоврядування з позиції професійного об’єднання та дійшли згоди про необхідність об’єднання медиків всіх ланок та всіх спеціальностей Одеської області в єдину організацію, яка не тільки стане платформою для обміну думок, прийняття спільних зважених рішень, навчання, вирішення гострих викликів у медичній сфері, а й забезпечить юридичну підтримку лікарів відповідно до чинного законодавства.

Back To Top