16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
У Фурманівці відбулося громадське обговорення про створення Приозерненської ОТГ
Радники Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, Оксана Гуненкова і Євгенія Генова провели виїзні консультації про об’єднання громад для депутатів і активістів села Фурманівка Кілійського району.
Під час зустрічей було обговорено процес об’єднання громад, перспективи та потенційну спроможність Приозерненської об’єднаної громади, доцільність створення якої наразі обговорюється мешканцями сусідніх сіл, особливості кадрової та бюджетної політики в ОТГ тощо.
Крім того, на громадському обговоренні, що відбулося в будинку культури Фурманівки, місцеві жителі підтримали більшістю голосів (понад 90 “за” з більше як ста учасників) пропозицію Приозерненської сільради про створення ОТГ з центром у Приозерному.
Нагадаємо, що минулого року з ідеєю створити об’єднану громаду виступила Фурманівська сільська рада, однак тоді таке об’єднання реалізувати не вдалося.







